تماس با مدیریت

اگر می خواهید مستقیم با مدیریت صحبت کنید می توانید از روش های زیر اقدام کنید.

بازگشت نقشه الکاتراز

دسته بندی :

بازگشت نقشه الکاتراز کالاف دیوتی موبایل که ماه گذشته از بازی حذف شد، به یکی از مطالبه های اصلی کاربران تبدیل شده است.

اکتیویژن از سال ها پیش تلاش کرده بود موفقیت مجموعه کالاف دیوتی (call of duty) روی رایانه های شخصی و کنسول ها را در بازار موبایل هم تکرار کند اما هرگز به خواسته خود نرسید. این شرایط ادامه داشت تا اینکه call of duty mobile در سال 2019 میلادی از راه رسید. بازی مزیور طی تنها یک سال رکورد 270 میلیون بار دانلود را به ثبت رساند و در زمینه تجاری هم فوق العاده ظاهر شد. در ضمن، با گذشت حدود پنج سال محبوبیت کالاف دیوتی موبایل ادامه دارد.

بازی کالاف دیوتی موبایل نقشه های متعددی را در خود جای داده که برای مثال می‌توان به Crash و Highrise اشاره کرد. مورد دیگر Alcatraz بوده که از قضا محبوبیت بسیار بالایی دارد. آلکاتراز درواقع در یک جزیره واقعه شده و به کاربران امکان ریسپاون به محض کشته شدن را می‌دهد. در ضمن، این نقشه ماه گذشته از بازی حذف شد که باز خوردهای منفی‌ای را از سوی کاربران به همراه داشت؛ کاربرانی که شدیدن خواستار بازگشتش هستند.

یکی از توسعه دهندگان که در فروم ردیت فعالیت دارد. به سوالی درباره زمان بازگشت نقشه آلکاتراز کالاف دیوتی موبایل پاسخ داد. طبق گفته او زمان بازگشت هنوز مشخص نشده و در صورتی که اطلاعات بیشتری پیرامون زمان بازگشت دریافت کنند، آن را به اشتراک خواهند گذاشت. پیش از این، اکتیویژن به طرفداران اطمینان داده بود در سال جاری میلادی باز میگردد.

نقش آلکاتراز هم اکنون از طریق call of duty: warzone mobile در دسترس قرار دارد با این حال نسخه اندروید بازی به خوبی بهینه نشده و امکان اجرا روی تلفن های همراه پایین رده یا حتی برخی از میان رده ها وجود نداره. همین موضوع باعث شده بسیاری از گیمر‌ ها در سراسر جهان نتوانند پای تجربه‌اش بشینند. در نتیجه، عرضه وارزون موبایل همچنان پابرجاست.

مقالات مشابه

مطالب به درد بخور برای شما

اسکین گان وی اس اس لجند جدید فری فایر

اسنایپ DLQ کالاف دیوتی موبایل

اسکین جدید M416 پابجی

اسکلین یخ جدید فری فایر

نظرات

تعامل و گفتگو با کاربران

دیدگاهتان را بنویسید