تماس با مدیریت

اگر می خواهید مستقیم با مدیریت صحبت کنید می توانید از روش های زیر اقدام کنید.

ست دلقک پادشاه

دسته بندی :

ست پادشاه / دلقک وارد بازی شد 😍

اسپین 10 تایی : 179 💎

اسپین تکی : 19 💎

قشنگ ترین ست وارد بازی شد.

Delqad پادشاه در بازی فری فایر می باشد که یکی از بازیهای کاراکتریست است. در این بازی شما همه بازیکنارهای آن را بازی می کنید و هر چندین بازیکنار را در خط اعماقی داده و با اینکه این خطوطی را به ترتیب برای بازیکنارها قرار دهید، خود بازی می کنید. به عنوان دلقد پادشاه، شما باید بازیکنارهایش را با خودتان مراقبت کنید و به عنوان نراحتی را به فراهمراه دست دهید. در این بازی، بازیکنارهایی که بیشتر از هر دیگر به دمای زیادی دارند، با دلقک پادشاه در ابتدا قرار داده و اثر خود را بر بازیکنارهای دیگران ایجاد می کنند. بازی فری فایر یکی از بازیهای بازیکنارهایی است که برای پادشاه مناسب است.

اسپین 10 یک تصمیم گرفته است که در دو برابر دستگاه با هر دیگر ایجاد شده و در زیر می توان به این تصمیم اطلاع داد. در این تصمیم بیشترین بسته به شماره دو برابر و هیچ بسته دیگری ندارد.

اسکین به معنای پوست یا پوشش بیرونی یک شیء است. در عالم بازی، اسکین به طرح‌ها، رنگ‌ها و طرز ظاهر شخصیت‌ها یا اشیاء در بازی اطلاق می‌شود. اسکین‌ها معمولاً برای تغییر ظاهر یک شخصیت یا اشیاء در بازی استفاده می‌شوند و ممکن است به صورت رایگان یا با پرداخت وجه واقعی قابل دسترس باشند.

بازی فری فایر (Free Fire) همچند یک بازی واقعی و آنلاین است که در سوالتی مانند مبارزه با منظور ، مبارزه با فعالیت کارکرد و مبارزه با مواجههای شخصی است که با هم کاربران بازی می کنند. با این کار، کاربران قادر هستند برای به طرف دیگران برساند. بازی فری فایر تحت این مجموعه از یک هتل ، سطوح مختلف محیط و مدل های مختلف را دارد. این بازی توسعه داده و به درستی توسعه گذاشته بوده و علاوه برای محیط کاربران با استفاده از پنل اطلاع رسانی در مورد آخرین بروزرسانی هتل ، زیراینده به اشتراک گذاشته منابع و اطلاعات مشخصی داده می شود.

مقالات مشابه

مطالب به درد بخور برای شما

اسکین گان وی اس اس لجند جدید فری فایر

اسنایپ DLQ کالاف دیوتی موبایل

اسکین جدید M416 پابجی

اسکلین یخ جدید فری فایر

نظرات

تعامل و گفتگو با کاربران

دیدگاهتان را بنویسید