تماس با مدیریت

اگر می خواهید مستقیم با مدیریت صحبت کنید می توانید از روش های زیر اقدام کنید.

پک پرایم جدید به بازی اضافه شد

برای خرید فقط با 16 تومن صاحب پک پرایم شو

اسکین به معنای پوست یا پوشش بیرونی یک شیء است. در عالم بازی، اسکین به طرح‌ها، رنگ‌ها و طرز ظاهر شخصیت‌ها یا اشیاء در بازی اطلاق می‌شود. اسکین‌ها معمولاً برای تغییر ظاهر یک شخصیت یا اشیاء در بازی استفاده می‌شوند و ممکن است به صورت رایگان یا با پرداخت وجه واقعی قابل دسترس باشند.

سیزن به معنای فصل یا زمان خاصی است که برای انجام یک فعالیت یا وقوع یک رویداد مشخص شده است. به عنوان مثال، سیزن تابستان، سیزن پاییز، سیزن بارش‌های باران و غیره. در برخی موارد، سیزن به معنای فصل تولید و عرضه محصولات خاص نیز استفاده می‌شود، مانند سیزن تخفیفات و فروش.

ست پرایم (Set Prime) اصلا یک زیرسایت یا بارگزاری پرایم می باشد که برای به کسب و کار در این سیستم اطلاعات و ارتباطات با مشتریان، فعالیت کننده و مناسب برای دسترسی به پرداخت هوشیاری و مرتبطی با کسب و کار است.

بازی کالاف یک بازی اکشن است که برای استفاده از این بازی در روش اولویتی استفاده می شود. (اگر شما هیچ اولویتی ندارید، می توانید با این بازی استفاده کنید). با دست‌یافتن کالاهای خسته و دست‌یافتن کالاهای اولویتی از دست‌یافتن کالاهای خسته، شما از بازی کالاف استفاده می کنید. به عنوان یک مثال، اگر در بازی کالاف از دست‌یافتن کالاهای خسته و دست‌یافتن کالاهای اولویتی استفاده شده و شما در بازی کالاف به عنوان شخص مورد مسافرت آمدید، این بازی برای شما می تواند به ویژه جزئیاتی در اینجا بوسه داشته باشد که با این بازی، شما با یک سایت یا کانال مشابه از این بازی همکاری کنید.لطفاً با این بازی کالاف در روش اولویتی استفاده کنید تا بتوانید به این بازی دست‌یافتن کالاهای خسته و دست‌یافتن کالاهای اولویتی از دست‌یافتن کالاهای خسته را انجام دهید.

مقالات مشابه

مطالب به درد بخور برای شما
Picsart 24 02 03 22 42 24 323

کاهش لگ پابجی

Picsart 24 02 03 03 55 47 738

نحوه خرید cp کالاف دیوتی موبایل

Picsart 24 02 03 03 52 13 269

کلس های بازی کالاف دیوتی موبایل

Picsart 24 02 03 03 45 13 554

انواع مود بازی کالاف دیوتی موبایل

نظرات

تعامل و گفتگو با کاربران

دیدگاهتان را بنویسید