تماس با مدیریت

اگر می خواهید مستقیم با مدیریت صحبت کنید می توانید از روش های زیر اقدام کنید.

Picsart 24 02 03 00 13 13 904 min

کلش آف کلنز چیست ؟

دسته بندی :
Picsart 24 02 03 00 13 13 904 min
کلش آف کلنز چیست ؟ کلش آف کلنز (Clash of Clans) یک بازی استراتژیک آنلاین موبایل است که توسط شرکت Supercell توسعه و منتشر شده است. در این بازی، بازیکنان باید روستای خود را بسازند، نیروهای خود را آموزش دهند و به حمله به روستاهای دیگر و غارت منابع آنها بپردازند.
تانهال چیست؟ تانهال (Town Hall) ساختمان اصلی در بازی کلش آف کلنز است که در آن بازیکن می‌تواند سایر ساختمان‌ها را بسازد و ارتقا دهد. سطح تانهال بازیکن، میزان منابع و دفاع‌های در دسترس را تعیین می‌کند و همچنین تأثیر مهمی بر روی امتیاز جمع‌آوری شده در بازی دارد.
لول چیست؟ لول (Level) به سطحی از مجموع تانهال، ساختمان‌ها، دفاع‌ها و نیروهای بازیکن اشاره دارد. ارتقا ساختمان‌ها و نیروها به منظور بهبود خصوصیات و قدرت آنها در بازی کلش آف کلنز صورت می‌گیرد. به عنوان مثال، با ارتقا تانهال به سطح بالاتر، ساختمان‌ها و دفاع‌ها قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را کسب می‌کنند و لول نیز بالا تر میرود.
جم کلش چیه و به چه درد میخوره ؟ جم کلش (Clash Gems) به عنوان ارز داخلی بازی کلش آف کلنز عمل می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید انواع ارتقا، تسریع ساخت واحدها و ساختمان‌ها و خرید آیتم‌های پولی را انجام دهید. آیتم های پولی را از کجا میشه خرید کرد؟ آیتم‌های پولی (In-App Purchase) شامل جم کلش، بسته‌های ویژه و دیگر محتواهای قابل خرید در بازی هستند. این آیتم‌ها را می‌توانید از داخل بازی و از طریق فروشگاه اپلیکیشن موبایل خود خریداری کنید و یا می‌توانید جم کلش را از سایت ما با بهترین قیمت خریداری کنید.
Picsart 24 02 03 00 05 26 515 min

مقالات مشابه

مطالب به درد بخور برای شما

اسکین گان وی اس اس لجند جدید فری فایر

اسنایپ DLQ کالاف دیوتی موبایل

اسکین جدید M416 پابجی

اسکلین یخ جدید فری فایر

نظرات

تعامل و گفتگو با کاربران

دیدگاهتان را بنویسید