تماس با مدیریت

اگر می خواهید مستقیم با مدیریت صحبت کنید می توانید از روش های زیر اقدام کنید.

کاهش پینگ

در دنیای بازی‌های آنلاین، پینگ به تأخیر شبکه (lag) بین رایانه بازیکن (یا Client) و مشتری دیگر (peer) یا سرور بازی اشاره دارد. پینگ کمتر به معنای عملکرد بهتر بازی است.

ساده تر، وقتی یک بازی آنلاین انجام می دهید و هر عملی مانند تیراندازی را انجام می دهید، برای ثبت پاسخ، داده ها باید به سرور ارسال شوند تا سیستم بتواند عمل شما را متوجه شود. بنابراین، تأخیر بین عمل شما و ثبت آن در سرورها همان پینگ است..
از آنجایی که عملی است، باید اتصال اینترنت خوبی داشته باشید تا پینگ پایینی داشته باشید. اما مواقعی هم هست که اینترنت خوبی داریم اما بازی های ما همچنان پینگ بالایی دارند. در این صورت مطمئن شوید:

به روز رسانی خودکار در تلفن همراه شما غیرفعال است.
اسب تروجان یا هر ویروس یا بدافزار دیگری را اسکن کنید. سیستم عامل اندروید مستعد ابتلا به این ویروس ها است. که باعث کاهش وفاداری دستگاه می شود. و گاهی اوقات منجر به مشکلات شبکه و در نتیجه پینگ بالا می شود.
برنامه های پس زمینه را ببندید.
برنامه هایی را که از درصد بیشتری از منابع شبکه شما استفاده می کنند را مجبور کنید. این را می توان از مدیر برنامه در منوی تنظیمات انجام داد.
مطمئن شوید که از محل خود به نزدیکترین سرور بازی متصل شده اید.

کاهش لگ کالاف دیوتی موبایل

یکی از مشکلات رایجی که بسیاری از بازیکنان کالاف دیوتی موبایل به ما گزارش می دهند، تاخیر یا لگ در حالت بازی چند نفره است. اگر در این بازی با مشکلات تاخیر مواجه شدید، این مقاله مراحل رفع مشکلات را به شما نشان می دهد.
هنگام بازی ممکن است ۲ نوع تاخیر را تجربه کنید
تاخیر FPS
اولین نوع تاخیر که در این مقاله به آن نمی پردازیم، تاخیر FPS نامیده می شود. این تاخیر زمانی اتفاق می‌افتد که سخت‌افزار دستگاه شما دچار مشکل شود یا برای اجرای بازی توان کافی ندارد. تاخیر FPS به ندرت اتفاق می افتد و ممکن است تنها در صورت آسیب دیدن و ضعیف بودن پردازنده و رم و حافظه گوشی اتفاق بیفتد. تأخیر FPS بیشتر در گوشی های نسل گذشته اتفاق می افتد که از قطعات سخت‌افزاری ساده بهره می برند. این مشکل فقط با ارتقاء گوشی قابل حل است.
پینگ یا لگ
نوع دیگری از تاخیر که در این پست به آن خواهیم پرداخت، تاخیر شبکه یا پینگ (لگ) نام دارد. پینگ یا تأخیر بالا زمانی اتفاق می‌افتد که مشکلی در اتصال اینترنت، سرور بازی یا اجزای شبکه شما وجود داشته باشد.

1. Graphics Quality = Low
2. Frame Rate = High
3. Depth Of Field = Disable
4. In-Game Graphics Mode = Standard
این تنظیمات مطمئنا به شما در کاهش تاخیر در بازی کمک می کند.
4. Game Booster را برای رفع پینک و لگ کالاف دیوتی موبایل نصب کنید.
Game Booster می‌تواند با بستن همه برنامه‌های در حال اجرا در پس‌زمینه، پاک کردن میزان مصرف حافظه و غیره، عملکرد بازی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. هر شرکت تلفن همراه مانند ریلمی، شیائومی، سامسونگ و غیره دارای تقویت‌کننده بازی داخلی خود است. اگرچه، بسیاری از تقویت کننده های بازی در بازار موجود هستند.
برای نصب Game Booster مراحل زیر را دنبال کنید:
1. فروشگاه Google Play را باز کنید و Game Booster را در کادر جستجو جستجو کنید.
۲. یکی با بهترین رتبه بندی را دانلود و نصب کنید.
3. پس از نصب Game Booster را باز کنید.
۴. به طور خودکار تمام بازی های موجود در تلفن هوشمند شما را جستجو می کند.
۵. بازی کالاف دیوتی موبایل را از تقویت کننده بازی اجرا کنید.
6. Game Booster تجربه بازی شما را در کالاف دیوتی موبایل به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.
 مواجه شدید، می توانید با به اشتراک گذاشتن مقاله با بازیکن های دیگر از آنها بخواهید به شما کمک کنند.
اگر هنگام بازی کالاف دیوتی با تاخیر مواجه می شوید، در زیر راه حل های وجود دارد که می توانید امتحان کنید.
مشکلات سرور را بررسی کنید
اکثر مشکلات اتصال کالاف دیوتی به دلیل مشکلات سرور است. اولین کاری که باید در صورت بروز مشکل در بازی Call of Duty انجام دهید، بررسی وضعیت رسمی سرور Activision است. اگر در توییتر فعال هستید، می توانید حساب رسمی توییتر Activision را نیز دنبال کنید. یا، می‌توانید از یک وب‌سایت محبوب شخص ثالث که بر روی DownDetector.com نظارت دارد برای جزئیات مشابه استفاده کنید. بنابراین به احتمال زیاد مشکل به زودی برطرف خواهد شد.

مقالات مشابه

مطالب به درد بخور برای شما

اسکین گان وی اس اس لجند جدید فری فایر

اسنایپ DLQ کالاف دیوتی موبایل

اسکین جدید M416 پابجی

اسکلین یخ جدید فری فایر

نظرات

تعامل و گفتگو با کاربران

دیدگاهتان را بنویسید